GTT50A-TPR-BLM-B0-H1-C4-V5
Viewing Area:
155.08mm W X 86.92mm H
Diagonal Screen Size:
5" (127.00mm)
Touchscreen:
Resistive
Interface:
RS-422
Dot Pitch:
0.14mm W X 0.14mm H
Model Number:
GTT50A-TPR-BLM-B0-H1-C4-V5
Introduction
Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color RS-422 5" (127.00mm) 800 x 480
GTT50A-TPR-BLS-B0-H1-CT-V5 |
LCD TOUCH TFT 5.0" TTL/I2C