GTT50A-TPC-BLM-B0-H1-CS-V5
Viewing Area:
108.00mm W X 64.80mm H
Diagonal Screen Size:
5" (127.00mm)
Touchscreen:
Capacitive
Interface:
RS-232
Dot Pitch:
0.14mm W X 0.14mm H
Model Number:
GTT50A-TPC-BLM-B0-H1-CS-V5
Introduction
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color RS-232 5" (127.00mm) 800 x 480
GTT50A-TPR-BLS-B0-H1-CT-V5 |
LCD TOUCH TFT 5.0" TTL/I2C