GTT50A-TPR-BLM-B0-H1-CS-VPT
Viewing Area:
156.70mm W X 89.10mm H
Diagonal Screen Size:
5" (127.00mm)
Touchscreen:
Resistive
Interface:
RS-232
Dot Pitch:
0.14mm W X 0.14mm H
Model Number:
GTT50A-TPR-BLM-B0-H1-CS-VPT
Introduction
Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color RS-232 5" (127.00mm) 800 x 480
GTT50A-TPR-BLS-B0-H1-CT-V5 |
LCD TOUCH TFT 5.0" TTL/I2C