Home > Products > Optoelectronics >LCD, OLED, Graphic > E70RA-I-MW1530-CA
E70RA-I-MW1530-CA
Description:
7.0" TFT IPS SUNLIGHT READABLE
Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color:
Package:
Box
Viewing Area:
155.08mm W X 86.92mm H
Series:
Diagonal Screen Size:
7" (177.80mm)
Touchscreen:
Capacitive
Interface:
MIPI DSI
Model Number:
E70RA-I-MW1530-CA
Introduction
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color MIPI DSI 7" (177.80mm) 1024 x 600