E70RA-FW450-C
Description:
7.0" TFT IPS LVDS CAPACITIVE
Package:
Tape & Box (TB)
Viewing Area:
155.08mm W X 86.92mm H
Series:
Diagonal Screen Size:
7" (177.80mm)
Touchscreen:
Capacitive
Interface:
LVDS
Model Number:
E70RA-FW450-C
Introduction
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 7" (177.80mm) 1024 x 600