E70RA-FW1700-N
Description:
7.0" TFT IPS SUNLIGHT READABLE
Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color:
Package:
Box
Viewing Area:
155.41mm W X 87.12mm H
Series:
Diagonal Screen Size:
7" (177.80mm)
Touchscreen:
Non-Touch
Interface:
MIPI DSI
Model Number:
E70RA-FW1700-N
Introduction
Non-Touch Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color MIPI DSI 7" (177.80mm) 1024 x 600