Home > Products > Optoelectronics >LCD, OLED, Graphic > NHD-5.7-320240WFB-CTXI#-1
NHD-5.7-320240WFB-CTXI#-1
Description:
LCD DISP TFT 5.7" 320X240 B/L
Viewing Area:
118.28mm W X 88.60mm H
Series:
Diagonal Screen Size:
5.7" (144.78mm)