Home > Products > Optoelectronics >LCD, OLED, Graphic > NHD-5.7-320240WFB-ETXI#-1
NHD-5.7-320240WFB-ETXI#-1
Description:
LCD TFT 5.7" 320X240 WHT W/CTRL
Display Type:
TFT - Color
Package:
Box
Viewing Area:
118.28mm W X 88.60mm H
Series:
Diagonal Screen Size:
5.7" (144.78mm)