HD6417750SF200V
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
1.8V ~ 2.07V
Speed:
200MHz
Model Number:
HD6417750SF200V
Introduction
SH-4 SuperH® SH7750 Microcontroller IC 32-Bit Single-Core 200MHz ROMless 208-HQFP (28x28)