HD6417750SVF133V
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
1.4V ~ 1.7V
Speed:
133MHz
Model Number:
HD6417750SVF133V
Introduction
SH-4 SuperH® SH7750 Microcontroller IC 32-Bit Single-Core 133MHz ROMless 208-HQFP (28x28)