VS-20MQ060NPBF
Part Number:
VS-20MQ060NPBF
Datasheet:
VS-20MQ060NPBF Datasheet PDF
More Information:
VS-20MQ060NPBF More Information
Average Rectified Current:
2 A
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
VS-20MQ060NPBF.pdf
Qty:
688 In Stock
Applications:
Wireless Infrastructure Power Delivery Mobile Phones
Max Surge Current:
40 A
Max Reverse Voltage (DC):
60 V
Max Operating Temperature:
150 °C