VS-12TQ045STRRPBF
Part Number:
VS-12TQ045STRRPBF
Datasheet:
VS-12TQ045STRRPBF Datasheet PDF
More Information:
VS-12TQ045STRRPBF More Information
Case/Package:
TO-263-3
Contact Plating:
Tin
Max Surge Current:
990 A
Average Rectified Current:
15 A
Min Operating Temperature:
-55 °C
Peak Non-Repetitive Surge Current:
990 A
Datasheet:
VS-12TQ045STRRPBF.pdf
Qty:
322 In Stock
Applications:
Broadband Fixed Line Access Motor Drives Gaming
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Forward Current:
15 A
Peak Reverse Current:
1.75 MA
Max Reverse Voltage (DC):
45 V
Max Operating Temperature:
150 °C
Max Reverse Leakage Current:
1.75 MA
Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm):
45 V