VS-HFA15TB60STRRP
Part Number:
VS-HFA15TB60STRRP
Datasheet:
VS-HFA15TB60STRRP Datasheet PDF
More Information:
VS-HFA15TB60STRRP More Information
D2PAK
Forward Current:
15 A
Max Surge Current:
150 A
Max Reverse Voltage (DC):
600 V
Max Operating Temperature:
150 °C
Peak Non-Repetitive Surge Current:
150 A
Datasheet:
VS-HFA15TB60STRRP.pdf
Qty:
769 In Stock
Applications:
Wired Networking Medical Home Theater & Entertainment
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Recovery Time:
60 Ns
Reverse Voltage:
600 V
Peak Reverse Current:
10 µA
Reverse Recovery Time:
60 Ns
Average Rectified Current:
15 A
Min Operating Temperature:
-55 °C
Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm):
600 V