VS-HFA25TB60STRRP
Part Number:
VS-HFA25TB60STRRP
Datasheet:
VS-HFA25TB60STRRP Datasheet PDF
More Information:
VS-HFA25TB60STRRP More Information
Reverse Voltage:
600 V
Peak Reverse Current:
20 µA
Reverse Recovery Time:
75 Ns
Average Rectified Current:
25 A
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
VS-HFA25TB60STRRP.pdf
Qty:
988 In Stock
Applications:
Wired Networking Pro Audio, Video & Signage Mobile Phones
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Recovery Time:
75 Ns
Max Surge Current:
225 A
Max Reverse Voltage (DC):
600 V
Max Operating Temperature:
150 °C