HKQ0603U5N4S-T
Part Number:
HKQ0603U5N4S-T
Datasheet:
HKQ0603U5N4S-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ0603U5N4S-T More Information
Mount:
Surface Mount
330 µm
Shielding:
Unshielded
Current Rating:
315 MA
DC Resistance (DCR):
490 MΩ
Self Resonant Frequency:
5.9 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ0603U5N4S-T.pdf
Qty:
453 In Stock
Applications:
Wireless Infrastructure Pro Audio, Video & Signage Mobile Phones
Width:
304.8 µm
Length:
609.6 µm
Inductance:
5.4 NH
Core Material:
Ferrite
Test Frequency:
500 MHz
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C