HKQ0603U2N7C-T
Part Number:
HKQ0603U2N7C-T
Datasheet:
HKQ0603U2N7C-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ0603U2N7C-T More Information
Current Rating:
400 MA
DC Resistance (DCR):
320 MΩ
Self Resonant Frequency:
10 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ0603U2N7C-T.pdf
Qty:
456 In Stock
Applications:
Datacom Module Factory Automation & Control Enterprise Machine
Inductance:
2.7 NH
Test Frequency:
500 MHz
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C