HKQ0603U3N4C-T
Part Number:
HKQ0603U3N4C-T
Datasheet:
HKQ0603U3N4C-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ0603U3N4C-T More Information
Current Rating:
410 MA
DC Resistance (DCR):
290 MΩ
Self Resonant Frequency:
8.4 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ0603U3N4C-T.pdf
Qty:
302 In Stock
Length:
609.6 µm
Inductance:
3.4 NH
Test Frequency:
500 MHz
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C