HKQ0603U5N1S-T
Part Number:
HKQ0603U5N1S-T
Datasheet:
HKQ0603U5N1S-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ0603U5N1S-T More Information
Current Rating:
330 MA
DC Resistance (DCR):
450 MΩ
Self Resonant Frequency:
6.1 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ0603U5N1S-T.pdf
Qty:
502 In Stock
Applications:
Infotainment & Cluster Pro Audio, Video & Signage PC & Notebooks
Length:
609.6 µm
Inductance:
5.1 NH
Test Frequency:
500 MHz
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C