HKQ0603U7N1J-T
Part Number:
HKQ0603U7N1J-T
Datasheet:
HKQ0603U7N1J-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ0603U7N1J-T More Information
Inductance:
7.1 NH
Test Frequency:
500 MHz
Height - Seated (Max):
330.2 µm
Max Operating Temperature:
125 °C
Datasheet:
HKQ0603U7N1J-T.pdf
Qty:
623 In Stock
Applications:
Datacom Module Electronic Point Of Sale (EPOS) Connected Peripherals & Printers
270 µm
Tolerance:
5 %
Current Rating:
305 MA
DC Resistance (DCR):
550 MΩ
Self Resonant Frequency:
4.8 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C