HKQ0603W2N7S-T
Part Number:
HKQ0603W2N7S-T
Datasheet:
HKQ0603W2N7S-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ0603W2N7S-T More Information
Current Rating:
510 MA
DC Resistance (DCR):
190 MΩ
Self Resonant Frequency:
8.5 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ0603W2N7S-T.pdf
Qty:
219 In Stock
Applications:
Building Automation Power Delivery Home Theater & Entertainment
Length:
609.6 µm
Inductance:
2.7 NH
Test Frequency:
500 MHz
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C