HKQ0603W3N3S-T
Part Number:
HKQ0603W3N3S-T
Datasheet:
HKQ0603W3N3S-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ0603W3N3S-T More Information
Current Rating:
500 MA
DC Resistance (DCR):
200 MΩ
Self Resonant Frequency:
8 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ0603W3N3S-T.pdf
Qty:
789 In Stock
Applications:
Broadband Fixed Line Access Test & Measurement TV
Inductance:
3.3 NH
Test Frequency:
500 MHz
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C