HKQ04023N1B-T
Part Number:
HKQ04023N1B-T
Datasheet:
HKQ04023N1B-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ04023N1B-T More Information
Current Rating:
250 MA
Self Resonant Frequency:
7.4 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ04023N1B-T.pdf
Qty:
500 In Stock
Applications:
Body Electronics & Lighting Data Center & Enterprise Computing Tablets
Inductance:
3.1 NH
Test Frequency:
500 MHz
DC Resistance (DCR):
310 MΩ
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C