HKQ04029N1J-T
Part Number:
HKQ04029N1J-T
Datasheet:
HKQ04029N1J-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ04029N1J-T More Information
Inductance:
9.1 NH
Test Frequency:
500 MHz
DC Resistance (DCR):
970 MΩ
Height - Seated (Max):
228.6 µm
Max Operating Temperature:
125 °C
Datasheet:
HKQ04029N1J-T.pdf
Qty:
622 In Stock
Applications:
Wired Networking Power Delivery Portable Electronics
180 µm
Tolerance:
5 %
Current Rating:
140 MA
Self Resonant Frequency:
4.3 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C