HKQ04025N6S-T
Part Number:
HKQ04025N6S-T
Datasheet:
HKQ04025N6S-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ04025N6S-T More Information
220 µm
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
5.6 NH
Test Frequency:
500 MHz
DC Resistance (DCR):
690 MΩ
Height - Seated (Max):
228.6 µm
Max Operating Temperature:
125 °C
Datasheet:
HKQ04025N6S-T.pdf
Qty:
144 In Stock
Applications:
Broadband Fixed Line Access Grid Infrastructure Home Theater & Entertainment
Current Rating:
170 MA
Self Resonant Frequency:
5.4 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C