HKQ04023N7C-T
Part Number:
HKQ04023N7C-T
Datasheet:
HKQ04023N7C-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ04023N7C-T More Information
Current Rating:
240 MA
Self Resonant Frequency:
6.5 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ04023N7C-T.pdf
Qty:
872 In Stock
Applications:
Building Automation Medical PC & Notebooks
Length:
406.4 µm
Inductance:
3.7 NH
Test Frequency:
500 MHz
DC Resistance (DCR):
350 MΩ
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C