HKQ04023N4S-T
Part Number:
HKQ04023N4S-T
Datasheet:
HKQ04023N4S-T Datasheet PDF
More Information:
HKQ04023N4S-T More Information
Current Rating:
240 MA
Self Resonant Frequency:
6.6 GHz
Min Operating Temperature:
-55 °C
Datasheet:
HKQ04023N4S-T.pdf
Qty:
10 In Stock
Applications:
Aerospace & Defense Lighting Mobile Phones
Inductance:
3.4 NH
Test Frequency:
500 MHz
DC Resistance (DCR):
340 MΩ
Height - Seated (Max):
Max Operating Temperature:
125 °C