LHLP12NB680M
Part Number:
LHLP12NB680M
Datasheet:
LHLP12NB680M Datasheet PDF
More Information:
LHLP12NB680M More Information
Height:
16 Mm
Inductance:
68 µH
DC Resistance (DCR):
120 MΩ
Datasheet:
LHLP12NB680M.pdf
Qty:
782 In Stock
Applications:
Building Automation Medical Enterprise Projectors
Tolerance:
20 %
Current Rating:
1.7 A