LHLP16NB470K
Part Number:
LHLP16NB470K
Datasheet:
LHLP16NB470K Datasheet PDF
More Information:
LHLP16NB470K More Information
Height:
19 Mm
Inductance:
47 µH
DC Resistance (DCR):
45 MΩ
Datasheet:
LHLP16NB470K.pdf
Qty:
497 In Stock
Applications:
Hybrid, Electric & Powertrain Systems Lighting PC & Notebooks
Tolerance:
10 %
Current Rating:
3.4 A