LHLP16NB330M
manufacturer:
TAIYO YUDEN
Description:
Category:
Inductors, Coils, Chokes
Specifications
Part Number:
LHLP16NB330M
Manufacturer:
TAIYO YUDEN
Description:
In Stock. Alternative Models Available.
Lifecycle:
New From This Manufacturer
Datasheet:
LHLP16NB330M Datasheet PDF
Delivery:
DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment:
T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information:
LHLP16NB330M More Information
ECAD:
Request Free CAD Models
Remark:
Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion Is One Of The Distributors. Wide Range Of Applications.
Height:
19 Mm
Inductance:
33 µH
DC Resistance (DCR):
35 MΩ
Products Category:
Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Datasheet:
LHLP16NB330M.pdf
Qty:
550 In Stock
Applications:
Aerospace & Defense Power Delivery Enterprise Projectors
Tolerance:
20 %
Current Rating:
4 A