LHLC10TB821K
Part Number:
LHLC10TB821K
Datasheet:
LHLC10TB821K Datasheet PDF
More Information:
LHLC10TB821K More Information
Inductance:
820 µH
DC Resistance (DCR):
1.4 Ω
Datasheet:
LHLC10TB821K.pdf
Qty:
917 In Stock
Applications:
Datacom Module Data Center & Enterprise Computing Mobile Phones
Tolerance:
10 %
Current Rating:
500 MA
Self Resonant Frequency:
1.3 MHz