LHLC10TB270K
manufacturer:
TAIYO YUDEN
Description:
Category:
Inductors, Coils, Chokes
Specifications
Part Number:
LHLC10TB270K
Manufacturer:
TAIYO YUDEN
Description:
In Stock. Alternative Models Available.
Lifecycle:
New From This Manufacturer
Datasheet:
LHLC10TB270K Datasheet PDF
Delivery:
DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment:
T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information:
LHLC10TB270K More Information
ECAD:
Request Free CAD Models
Remark:
Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion Is One Of The Distributors. Wide Range Of Applications.
Height:
14 Mm
Inductance:
27 µH
DC Resistance (DCR):
69 MΩ
Products Category:
Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Datasheet:
LHLC10TB270K.pdf
Qty:
31 In Stock
Applications:
Datacom Module Medical Portable Electronics
Tolerance:
10 %
Current Rating:
2.7 A
Self Resonant Frequency:
7.1 MHz