LHLC10TB561K
Part Number:
LHLC10TB561K
Datasheet:
LHLC10TB561K Datasheet PDF
More Information:
LHLC10TB561K More Information
Inductance:
560 µH
DC Resistance (DCR):
930 MΩ
Datasheet:
LHLC10TB561K.pdf
Qty:
160 In Stock
Applications:
Broadband Fixed Line Access Medical Mobile Phones
Tolerance:
10 %
Current Rating:
610 MA
Self Resonant Frequency:
1.5 MHz